PROGRAMI DOMA OMLADINE KRAGUJEVAC (Mart – April, 2016.)

“Arsenalizacija”, Jamm Session, Koncerti, Predstave, Škola stripa…

Subota,12.03.2016./Klub–galerija Doma/Koncert/22:00/SUS (garage rock, Beograd), THE SOCKS (hardcore/reggae, Velika Plana), PRANK (melodični pank, Kragujevac)/Ulaz 200 din.
—          Scena „Slavica Slaja Urošević“/17:00/“BAŠ ČELIK“ (predstava Dečije pozorišne radionice)/Tekst: Igor Bojović, Režija: Đorđe Đoković, Kostimi i scenografija: Anna Kolbianova/Ovaj pozorišni komad je rađen prema motivima iz “Baš Čelika”, “Čudotvornog mača” i drugih bajki.

Nedelja, 13.03.2016./Učionica na spratu Doma/Radionica/11:00/Škola devete umetnosti “Svet stripa”/Predavači: Goran Milenković i Milan Jovanović/Gosti: Nenad Pejčić i Igor Krstić./Mesečna kotizacija je 1000 dinara./Termini u prvom polugodištu (20, 27.mart; 03, 10, 17, 24.april; 08, 15, 22, 29.maj; 05, 12, 19, 26, juni i 03.juli, 2016.)/Početak drugog polugodišta je u septembru 2016. godine/Termin održavanja časova: nedeljom od 11.00 do 13.00h/Upis polaznika se vrši: Putem e-mail adrese svetstripa@gmail.com, na telefon 062 130 76 85, dolaskom na predavanje.

Utorak,15.03.2016./Klub–galerija Doma/Koncert/22:00/”Arsenalizacija”:

JAMM SESSION (Kragujevac)/Ulaz slobodan.

Četvrtak,17.03.2016./Klub-galerija Doma/Koncert/22:00/Javni čas škole rok muzike “OKTAVA” (Kragujevac)/Ulaz slobodan.

Petak,18.03.2016./Klub–galerija Doma/Koncert/22:00/BOLESNA ŠTENAD (Beograd)/ Karte se mogu nabaviti na ulazu na dan koncerta.

–          Scena “Slavica Slaja Urošević”/20:00/projekcija filma Marka Đorđevuća “Ujed pčele u Velikim Pčelicama”/Scenario: Marko Đorđević, Stefan Milosavljević, Aleksandar Mitrović, Filip Đurić I Ivana Vuković; Režija: Marko Đorđević; Kamera: Stefan Milosavljevič; Montaža: Marko Đorđević, Stefan Milosavljević; Muzika: Sofija Milutinović; Kostim: Lila Vuković, Lena Jevtović; Šminka:Jovana Slavković; Igraju: Filip Đurić, Ivana Vuković, Aleksandar Mitrović, Stefan Trifunović, Đorđe Đoković, Stefan Đorđević/Trajanje: 22 min.

–          20:30/projekcija filma Filipa Misite “Vrućina”/Scenario i režija: Filip Misita; Kamera: Marko Dašić, Nikola Cvetković, Mihailo Milosavljević; Montaža: Filip Misita, Stefan Vasić; Ton: Stefan Vasić; Asistent režije: Mihailo Milosavljević; Igraju: Đorđe Đoković, Nikola Milojević, Dragana Miletić, Mihajlo Šarić/Produkcija: Dramski studio Doma omladine/Trajanje: 25 min.

Subota,19.03.2016./Klub–galerija Doma/Koncert/21:30/“Metal Hardcore Show” – HIT THE GROUND (Beograd), VIOLENT CHAPTER (Beograd), BLACK CROWN EMPIRE (Kragujevac)/Ulaz 200 din (pretprodaja), 250 din (na dan koncerta).

–          Scena “Slavica Slaja Urošević”/20:00/projekcija “Čvorovi – dokumentarni film o duhu jedne scene”/Kamera, montaža i režija: Milena Arsić, Tamara Todorović, Đorđe Nešović; Producent: Đorđe Đoković/Produkcija: Dramski studio Doma omladine/Trajanje: 40 min. Film je nastao povodom trideset godina od osnivanja Dramskog studija Doma omladine, realizovala ga je Filmska radionica, a u filmu nekadašnji članovi Dramskog studija govore o Slaji, njenom radu i svom odrastanju na Maloj sceni.

–          20:45/projekcija filma Milene Arsić “Trema”/Scenario, režija, kamera, montaža: MilenaArsić; Igraju: Sara Sarić, Đorđe Đoković, Nikolina Maksović, Rastko Radović; Snimanje i obrada zvuka: Stefan Vasić/Trajanje: 10 min.

Utorak,22.03.2016./Klub–galerija Doma/Koncert/22:00/”Arsenalizacija”:

JAMM SESSION (Kragujevac)/Ulaz slobodan.

Četvrtak,24.03.2016./Klub–galerija Doma/DJ/22:00/”Arsenalizacija”: MOJO II

(DJ SHOOMADISCO, Kragujevac)/Ulaz slobodan.

Subota,26.03.2016./Klub–galerija Doma/Koncert/22:00/”Arsenalizacija”: Škola rok muzike “OKTAVA” (Kragujevac)/Ulaz slobodan.

Utorak,29.03.2016./Klub–galerija Doma/Koncert/22:00/”Arsenalizacija”:

Jamm Session (Kragujevac)/Ulaz slobodan.

Četvrtak,31.03.2016./Klub-galerija Doma/Koncert/22:00/Javni čas škole rok muzike “OKTAVA” (Kragujevac)/Ulaz slobodan.

Petak,01.04.2016./Klub–galerija Doma/Koncert/22:00/KOALICIONI SPORAZUM (pank, Gornji Milanovac)/Ulaz 300 din (pretprodaja).

Subota,02.04.2016./Klub–galerija Doma/Koncert/22:00/JORGOVANI

(pank, Ćićevac/Beograd), VRLJIKA (Gornji Milanovac)/Karte se mogu nabaviti na ulazu na dan koncerta.

Utorak,05.04.2016./Klub–galerija Doma/Koncert/22:00/”Arsenalizacija”:

Jamm Session (Kragujevac)/Ulaz slobodan.

Četvrtak,07.04.2016./Klub-galerija Doma/Koncert/22:00/Javni čas škole rok muzike “OKTAVA” (Kragujevac)/Ulaz slobodan.

Petak, 08.04.2016./ Klub–galerija Doma/Koncert/22:00/”Arsenalizacija”:

POPEČITELJI (Kragujevac)/Ulaz slobodan.

Subota, 09.04.2016./Klub–galerija Doma/Koncert/22:00/SICKSOUL (Šabac)/Karte se mogu nabaviti na ulazu na dan koncerta.

Utorak,12.04.2016./Klub–galerija Doma/Koncert/22:00/”Arsenalizacija”:

Jamm Session (Kragujevac)/Ulaz slobodan.

Četvrtak,14.04.2016./Klub-galerija Doma/Koncert/22:00/Javni čas škole rok muzike “OKTAVA” (Kragujevac)/Ulaz slobodan.

Subota, 16.04.2016./Klub–galerija Doma/Koncert/22:00/”Arsenalizacija”:

LUR (Kragujevac)/Ulaz slobodan.

Utorak,19.04.2016./Klub–galerija Doma/Koncert/22:00/”Arsenalizacija”:

Jamm Session (Kragujevac)/Ulaz slobodan.

Četvrtak,21.04.2016./Klub-galerija Doma/Koncert/22:00/Javni čas škole rok muzike “OKTAVA” (Kragujevac)/Ulaz slobodan.

Petak,22.04.2016./Klub–galerija Doma/DJ/22:00/”Arsenalizacija”:

MOJO III (DJ SHOOMADISCO, Kragujevac)/Ulaz slobodan.

Subota,23.04.2016./Klub–galerija Doma/DJ/22:00/”Arsenalizacija”:

EPILOG (Kragujevac)/Ulaz slobodan.

Utorak,26.04.2016./Klub–galerija Doma/Koncert/22:00/”Arsenalizacija”:

Jamm Session (Kragujevac)/Ulaz slobodan.

Četvrtak,28.04.2016./Klub-galerija Doma/Koncert/22:00/Javni čas škole rok muzike “OKTAVA” (Kragujevac)/Ulaz slobodan.

Subota,30.04.2016./Klub–galerija Doma/DJ/22:00/”Arsenalizacija”:

VESELE OSAMDESETE (Kragujevac)/Ulaz slobodan.

PROGRAMI DOMA OMLADINE KRAGUJEVAC (Mart – April, 2016.)

| Koncerti |
About The Author
-